Он-лайн семінар: з роз’ясненням алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади

Дата: 22.05.2020 10:35
Кількість переглядів: 187

21 травня 2020 року відбувся он-лайн семінар в рамках заходів, направлених на мінімізацію кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл за участі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації.

Перед аудиторією виступили заступник директора департаменту аграрної політики - начальник управління тваринництва та племінної справи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Андрій Кравченко, перший заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Сорочан Олександр.

Учасниками даного семінару були головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Наталія Куценко, представники Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області: головний спеціаліст Юрій Любчак та  провідний спеціаліст Василь Брижатий, агроном Тульчинської філії ПрАТ Зернопродукт МХП» Олександр Ксеник, Лівандовський Ярослав Михайлович, пасічник.