Вручення іграшок

Дата: 15.07.2020 10:30

Найціннішим для кожної родини є щасливі діти, а найбільшою радістю для дитини є іграшки, яких ніколи багато не буває… 35 дітей району отримали різноманітні іграшки для розвитку та розваг - ляльки, машинки, головоломки, іграшкові музичні телефони, тетриси, тваринки, музичні абетки та інші іграшки.

Голова райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, начальник районного центру СССДМ Ольга Капелюшна, завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Федорова з подарунками завітали до дитячого будинку сімейного типу, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування області, до родин, в яких виховуються діти під опікою, до дітей, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції. Дані іграшки район отримав згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №143-р «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби»

Сподіваємося, що діти отримали безліч приємних вражень та гарних емоцій.