Шановні жителі Тульчинщини!

Дата: 28.07.2020 09:11

День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».

Сердечно вітаю вас зі світлим благословенним святом – Днем Хрещення Київської Русі-України! Прийняття християнства князем Володимиром і подальше поширення православної віри в народі назавжди змінило історичну долю всієї Європи та України зокрема.

Сьогодні, це свято надихає творити добро, сповнює вірою, надією та любов’ю до ближніх. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Вірю, що такі щирі прагнення згуртують всіх нас у спільній справі – розбудови нової європейської держави та розвитку сильної України.

Бажаю всім, щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання.

Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу!

Голова районної державної адміністрації    Олег Боровський