З 05 по 16 серпня з технічних причин буде призупинено вчинення реєстраційних дій у сфері державної реєстрації бізнесу

Дата: 03.08.2020 10:06

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Центрі надання адміністративних послуг Тульчинської райдержадміністрації  відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 2409/5 від 14.07.2020р. «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру з 08.00 год. 05 серпня 2020 року до 16.00 год. 14 серпня 2020 року приймання документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань здійснюватися не буде. В цей період проводитимуться технічні роботи по запуску оновленого Єдиного державного реєстру, зокрема будуть переноситись дані з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!