Зміна виборчої адреси

Дата: 03.09.2020 12:21

До 10 вересня включно українці можуть скористатись оновленою процедурою зміни виборчої адреси, щоб голосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року за місцем свого фактичного проживання.

До цієї категорії належать громадяни, які живуть не за місцем реєстрації або не мають її, так звані “трудові мігранти” та внутрішньо переміщені особи. Для зміни потрібен лише паспорт і заява. Подати заяву на зміну виборчої адреси можна онлайн за допомогою Кабінету виборця або особисто звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців Тульчинської райдержадміністрації третій поверх, кабінет № 311.

Виборець може звернутися до відділу з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.