16 днів проти насильства

Дата: 05.12.2016 12:55

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 01.12.2016 року працівниками Тульчинського відділу поліції, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації прийнято участь в чергових загальношкільних батьківських зборах Печерської загальноосвітньої школи. Працівником поліції Капелюшним С.В. батькам, які зібрались в актовій залі, роз’яснена відповідальність осіб за вчинення насильства над дитиною та відносно дорослого. Також висвітлено нові принципи роботи Тульчинського відділу поліції, а саме щодо патрулювання району. Батьків попереджено про відповідальність, яку вони несуть за дітей, а саме безпечне проведення дозвілля дітей в період зимових канікул. Михайленко Т.В., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, донесла інформацію, щодо обліку дітей, які перебувать в складних життєвих обставинах, з підстав вчинення насильства в сім’ї відносно дитини, ухиляння батьків від виконання ними батьківських обов’язків по вихованню своїх дітей. Капелюшна О.П., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ознайомила батьків із видами насилля та наслідками вчення в сім’ї насильства фізичного, а особливо психологічного, про їх вплив на дітей та формування моделі сім’ї у дитини в майбутньому. Також ознайомила з деякими вимогами Закону України «Про попередження насильства в сім'ї». Батьки задавали запитання, та отримали відповідні відповіді від районних структур та керівництва школи.