Обласне свято «Бібліотека – це справа, якій ми служимо!»

Дата: 30.09.2020 11:56

29 вересня 2020 року у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися обласні урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

У головній книгозбірні області зібралися справжні професіонали – бібліотечні працівники обласних, районних, освітянських бібліотек та бібліотек об’єднаних територіальних громад, письменники, громадські діячі.

Також, під час урочистостей Вадимом Вітковським, головою Вінницької організації Національної спілки письменників України, керівником видавничого дому «Моя Вінниччина», були оголошені результати конкурсу Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського, яка традиційно проходить напередодні дня народження видатного українського письменника, нашого земляка Михайла Коцюбинського. В цьому році премію отримали:

- в номінації «Художня література» – письменник Василя Шкляр із романом «Характерники»;

- в номінації «Науково-популярна література» – вінничанка Людмила Любацька з книгою «Каменюк: Post scriptum»;

- в номінації «Дитяча література» – Володимир Арєнєв та його фентезі-повість «Дитя песиголовців».

Учасниками урочистого зібрання також були представники бібліотечної родини Тульчинщини Віра та Владислав Вігуржинські, які отримали грамоти та подяки від обласної державної адміністрації, управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Вінницької ОУНБ ім.К.А.Тімірязєва та Української бібліотечної асоціації за участь в обласному конкурсі еколого-просвітницьких проектів для фахівців бібліотечної справи Тульчинського району.