На небі – Бог, у серці – Україна!

Дата: 14.10.2020 18:23

14 жовтня, в День захисника України, в місті Тульчин урочисто відкрито та освячено меморіальний комплекс "Борцям за незалежність України". У церемонії відкриття взяли участь учасники АТО/ООС, військовослужбовці, волонтери, керівництво району та міста, члени районного товариства Українського козацтва, громадськість, містяни.

Почесне право відкрити меморіал було надано голові районної державної адміністрації Олегу Боровському, Тульчинському міському голові Валерію Весняному, учаснику бойових дій, отаману Тульчинського районного товариства Українського козацтва Анатолію Ільчику, голові "Тульчинського районного об'єднання учасників АТО" Віталію Харченку,  громадському активісту Віталію Майстру, ліцеїсту Тульчинського військово-спортивного ліцею Максиму Паланюку.

Комплекс розташований на місці стели Пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО/ООС. Співавтори проекту – художники Аліна Славгородська та Михайло Довгань.

Світлу пам'ять борців за волю України вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника борцям за незалежність України, Меморіалу слави, братської могили загиблих у Другій світовій війні.

Перед відкриттям меморіального комплексу відбулась урочиста хода містом від Великого козацького хреста.

Фото: Станіслав Прилипко та Марія Гладка