Вінницька область

Берегине моя, українська хустко!

Дата: 07.12.2020 11:38
Кількість переглядів: 110

Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Це невід’ємна частина української культурної спадщини.

Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом. 7 грудня – вдруге відзначається Всесвітній день української хустки.

Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

Жіноча частина колективу райдержадміністрації радо взяла участь у  флешмобі "Зроби фото з хусткою".