Новорічний подарунок від патріотівців

Дата: 30.12.2020 08:52

Максимально насиченим виявився спортивний вікенд для ФК «Патріот» Тульчин.

В суботу, 26 грудня 2020 року стартувало друге коло відкритого чемпіонату м. Вінниці з фут залу у третій лізі.

Тульчинські футзалісти взяли переконливий реванш у ФК «КіПіШ» м. Вінниця з рахунком 7 – 2.

При переповнених трибунах СК «Термінал», наші спортсмени не залишили жодного шансу супернику, продемонструвавши у грі тактичну гнучкість та якісний фут зал.

Голи за тульчинців забивали Шуляк – 3, Бєлік – 2, Лєбєдєв – 1, Чепернатий Владислав – 1.

Отож у доробку команди 22 очки та перша сходинка у турнірці.

Паралельно команда виступає у відкритому Кубку м.Вінниця з фут залу.

У неділю, у півфінальній стадії змагань, жереб звів наших земляків із амбітним суперником – ФК «Олімп – Оріон» м. Вінниця.

До честі патріотівців команда мобілізувала усі сили та у надважкому поєдинку «вирвала» путівку до великого фіналу.

Матч закінчився з рахунком 5 – 2. Голи забивали Шуляк, Бєлік, Лєбєдєв, Турчинський , Булат.

Наразі команда очікує суперника по фіналу турніру.

За команду виступали: Шуляк Денис – капітан, Бєлік Ігор, Лєбєдєв Євген,  Турчинський Владислав, Мельничук Дмитро, Кирилюк Анатолій, Науменко Олег (молодщий), Зубар Олександр, Булат Михайло, Чепернатий Владислав, Кирилюк Анатолій, Булат Іван, Григоришин Олександр, Мельник Роман, Чепернатий Сергій (президент клубу, голова Тульчинської спортивної громадської організації «Міська федерація футболу»).