Робоча зустріч щодо  підготовки до відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії

Дата: 16.04.2021 15:23

15 квітня 2021 року в актовій залі будинку рад відбулась робоча зустріч з головами  громад Тульчинського району, на якій начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач поінформував про відзначення в області та районі 35-х роковин Чорнобильської трагедії.

Увагу  голів громад було зосереджено на вшануванні  відваги людей, які 35-ть років тому першими прийняли на себе виклик цієї катастрофи і протистояли наслідкам аварії на ЧАЕС.

Як повідомив Богач М.В., в період від 16 до 26 квітня 2021 року в області триває естафета пам’яті «Чорнобильська трагедія: подвиг, пам’ять, майбутнє».