У Шпиківській громаді запрацювала поліцейська станція

Дата: 18.06.2021 16:04

У рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади одним із напрямків, який сьогодні впроваджується в  громадах, є реалізація створення сучасних центрів безпеки, які дадуть можливість громадам повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.

Відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю між ГУНП у Вінницькій області та Шпиківською  територіальною громадою, 18.06.2021 року було урочисто відкрито поліцейську станцію.

В заходах взяли участь та виступили з вітальним словом: народний депутат України Лариса Білозір, начальник Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, полковник поліції Василь Костишен, Шпиківський селищний голова Микола Кривоцюк, начальник відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури - головний архітектор району Микола Шевчук, завідувач сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксана Шпатарюк.

Відкриття поліцейської станції є важливою подією, адже мешканці громади  тепер зможуть отримати якісніші послуги працівників поліції та почувати себе безпечно поряд із правоохоронцями.

Після урочистого відкриття присутні мали можливість оглянути службове приміщення.