Надходження до державного бюджету від малої приватизації складають майже 2 млрд грн, а до кінця року очікуємо 3,5 млрд гривень.

Дата: 13.10.2021 10:21

Про це повідомив заступник Голови Фонду держмайна під час прес-конференції «Прозора приватизація: чому держава має позбутися неліквідного майна та непрофільних активів».

«Також, наприкінці жовтня плануються два аукціони великої приватизації – АТ «Перший київський машинобудівний завод» (колишній завод «Більшовик») та АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія».

Продаж цих об'єктів має принести до бюджету надходження в рази більші, ніж приносять об'єкти малої приватизації. Учасники аукціонів, що відбудуться у жовтні-листопаді, матимуть час укласти відповідні договори та перерахувати кошти до бюджету. Тобто ціль у 12 млрд грн до кінця року цілком досяжна!», – Костянтин Кошеленко.

#Приватизація #ОрендаМайна

#ТульчинськаРДА