У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині відкрито міст у с.Сьомаки на ділянці міжнародної автотраси М – 21

Дата: 25.11.2021 14:24

Фото без описуПеребуваючи з робочою поїздкою у Жмеринському районі, Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА спільно з народним депутатом України Іриною Борзовою оглянули об’єкти, які відновлюють у рамках президентської програми #Великебудівництво.

Так, в у с. Сьомаки проведено капітальний ремонт шляхопроводу і транспортної розв’язки на км 334 +601 автошляху державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Сьогодні було відкрито рух транспорту через шляхопровід, що є вкрай важливим для мешканців місцевих громад.

«Відтепер мешканці міста Бар та Жмеринки будуть задоволені, тому що раніше виникали певні незручності через необхідність об’їзду, де дорога також була не у найкращому стані. Тепер рух по мосту відкрито», - прокоментував Голова ОДА Сергій Борзов.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Жебелев, об’єкт здано в експлуатацію вчасно, у встановлені терміни плану будівництва.

Так, у 2021 році було виконано такий спектр робіт:

підсилення головних балок системою пост-напруження;

ремонт та антикорозійний захист опор та бетонних поверхонь прогонової будови;

влаштування шафових стінок, монолітної накладної плити,лежнів, перехідних плит та конусів;

гідроізоляції накладної та перехідних плит,влаштування шарів асфальтобетонного покриття та ЩМА;

тротуарів;

водовідведення;

оцинкованого бар’єрного та перильного огородження;

нанесення розмітки фарбою;

укріплення узбіч та відкосів щебенево-піщаною сумішшю та посівом трав;

влаштування освітлення.

Гарантія дорожного покриття становить 10 років.

За словами підрядника, у зв’язку із тим, що шляхопровід був створений ще у 30-х роках минулого століття, при проведенні капітального ремонту довелося приймати неординарні рішення для збереження та підсилення конструкції.

#ВеликеБудівництво

#ТульчинськаРДА