Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» у Браїлові оновлять спорткомплекс «Авангард»

Дата: 01.12.2021 10:28

У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині проводять реконструкцію браїлівського спорткомплексу «Авангард».

Як зазначив Голова ОДА Сергій Борзов, цей довгобуд у Браїлові вже став історією.

«З 2018 року будівлю колишнього дитсадочку ніяк не могли реконструювати. Цього року за сприяння народного депутата України Ірини Борзової проєкт реконструкції включили до президентської програми «Велике будівництво», - зауважив Сергій Борзов.

За його словами, усі об'єкти зазначеної програми Президента України реалізують у конкретні строки і за визначену суму фінансування.

«10 млн грн з ДФРР виділили на спорткомплекс у Браїлові. Плюс місцевий бюджет забезпечив 1 млн грн. До Нового року спорткомплекс «Авангард» у Браїлові відкриють!» - зазначив очільник області.

#ВолодимирЗеленський

#ВеликеБудівництво