19.09.2013 року відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи

Дата: 20.09.2013 09:52

19.09.2013 року відбулась нарада з фахівцями із соціальної роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на яку були запрошені представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації: Бурдо Ольга Олександрівна – заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу грошових виплат і компенсацій та Корчак Василь Васильович – начальник відділу державних соціальних інспекторів. Темою наради було обрано питання призначення різних видів державної допомоги та виявлення нецільового використання коштів. Фахівцями управління соціального захисту населення зазначалось, що виявлення таких випадків нецільового використання коштів є вкрай важливим і залежить як від роботи соціальних інспекторів так і від роботи фахівців із соціальної роботи. Фахівці із соціальної роботи районного центру отримали відповіді на запитання, які виникають в процесі їхньої практичної діяльності.