72-річчя визволення України від нацистів у роки Другої світової війни

Дата: 28.10.2016 13:56

28 жовтня 2016 року в м. Тульчині з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави, Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан під час Антитерористичної операції на сході України за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голови районної ради ветеранів війни і праці Казимира Жуковського, керівників і працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, міської ради, державних установ і організацій, керівників і представників громадських формувань та районних ЗМІ.

У короткому виступі перед присутніми голова райдержадміністрації М.Підболячний нагадав про історичні події Другої світової війни, наголосив на ролі громадян України в перемозі над ворогом і порівняв з трагічними подіями на сході України протягом 2014 – 2015 років, підкресливши героїзм наших сучасників у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності незалежної України.