Будівельна виставка в Кувейті

Дата: 04.11.2015 14:11

З 10 по 14 листопада 2015 року на території Міжнародного виставкового комплексу Держави Кувейт проводитиметеся будівельна виставка.

Посольством України досягнуто домовленість з керівництвом компанії «Labram Co», яка є одним з провідних імпортерів виробів з природнього каменю в регіоні Перської затоки, щодо можливості розміщення зразків вітчизняної продукції з граніту та мармуру (плити розміром 600 х 600мм. з вказанням ціни за од. на умовах поставки CIF, порт Кувейт) на її стенді під час міжнародної виставки.

У зв`язку з викладеним просимо довести до зацікавлених вітчизняних підприємств інформацію про проведення міжнародної будівельної виставки та досягнутих домовленостей.

Витрати пов’язані з використанням площ власної експозиції для українських зразків, кувейтська сторона готова взяти на себе, залишаючи за собою право першочергового укладання агентської угоди з українським виробникам на продаж продукції.

Контактна особа від Посольства України в Державі Кувейт В. Куриляк телефон: +965 97296457.