Чемпіонат Європи з універсального бою

Дата: 06.09.2017 10:45
Кількість переглядів: 359

Фото без опису

З 28 по 31 серпня у м.Коблево відбувався Чемпіонат Європи з Універсального бою. В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів, які представляли такі країни, як Азербайджан, Молодову, Литву, Білорусію, Польшу та Україну.
Універсальний бій - це комплексне випробування сил людини. На старті спортсмен долає смугу перешкод. Наступний етап змагання – метання ножів на відстані 3 м від мішеней. Потім – стрільба з пневматичної зброї за 15 м від рубежу. На завершення два супротивники сходяться в рукопашному бою на рингу.
До складу збірної команди України, яка до речі стала переможцем у командному заліку, потрапив вихованець спортивного клубу «Гепард» Коваль Владислав, який є дворазовим чемпіоном України з Універсального бою, чемпіоном України з фрі-файту та чемпіоном України з ММА.
Наш спортсмен зумів пройти 2 кола змагань та потрапити до фінальної частини чемпіонату. У фіналі Владислав здолав свого супротивника у третьому раунді технічним нокаутом, тим самим завоював собі золоту нагороду чемпіонату у віковій групі 16-17 років до 65 кг.
Вітаємо Владислава з перемогою, бажаємо ще більше спортивних здобутків та нагород!