Дії населення після надзвичайної ситуації

Дата: 31.10.2017 18:31

• Уважно прослухайте по радіо (телебаченню) інформацію-попередження про можливість повторення надзвичайної ситуації. Запам’ятайте, як потрібно поводити себе, куди йти і яких місць уникати.

• Повернувшись у будинок (квартиру) негайно приберіть пролиті медикаменти, займисті рідини та інші потенційно небезпечні речовини.

• Якщо ваш будинок виявився в радіусі ударної хвилі від вибуху боєприпасів, або якщо ви живете у висотній або багатоквартирній будівлі, що піддалася вибуху, перевірте, чи немає ознак обвалень або пошкоджень будівлі.

• Якщо перед тим, як покинути будівлю ви відключили газ, воду і електропостачання, не вмикайте газ самостійно!

• Увімкніть водопостачання лише після того, як дізнаєтесь, що водопровід не пошкоджено і він працює.

• Увімкніть електропостачання лише після того, як дізнаєтесь, що дроти у вашому будинку не пошкоджені і електропостачання у вашій місцевості функціонує.

• Перевірте систему відведення нечистот на предмет пошкоджень, перш ніж користуватися санвузлами.

• Не підходьте до об’єктів (територій), помічених табличкою «Небезпека вибуху».