До уваги жителів району!

Дата: 11.11.2014 10:08

У зв’язку з доведенням Постановою Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 296 щомісячних лімітів на споживання природного газу, Вінницькій області необхідно значно скоротити споживання блакитного палива. Разом з тим нагадуємо, що частка споживання природного газу населенням нашого району від загального споживання складає більше 75 %.
Районна державна адміністрація звертається про необхідність заміни опалювальних котлів, які працюють на природному газі на котли, що працюють на інших видах палива.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року № 1056 передбачено стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту в розмірі 20 %, але не більше 5000 грн., залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).