Голова провів апаратну нараду з актуальних питань

Дата: 21.11.2017 08:55

20 листопада 2017 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, секретаря Тульчинської міської ради Оксани Трач, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
У вступному слові М.Підболячний у формі тез повідомив завдання до виконання за підсумками наради голови облдержадміністрації Валерія Коровія з головами райдержадміністрацій 13.11.2017 року, оголосив порядок денний районної наради.
Про нарахування житлових субсидій на опалювальний період 2017-2018 р.р. та монетизація частини невикористаної суми субсидій для відшкодування витрат на оплату газо- та електропостачання для індивідуального опалення доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач. Про стан виконання робіт по освоєнню коштів субвенції державного бюджету по галузям доповідали: головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук, головний лікар центральної районної лікарні Віталій Лисиця, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Віктор Камінський.
Перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник повідомив про процес передачі на утримання і обслуговування районам доріг місцевого значення. На Тульчинщині це – понад 300 км.
Голова райдержадміністрації М.Підболячний підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання посадовцям, акцентував увагу присутніх на ряд інших загальнорайоних проблем тощо.