Міжнародний конкурс інвестиційних проектів

Дата: 23.03.2015 10:19

2 березня 2015 року стартував Міжнародний конкурс інвестиційних проектів, організований:
Міжнародним правовим центром EUCON
Польсько-Українською господарчою палатою
Міжнародним аудиторським союзом
Конкурс завершиться 15 травня 2015 року у Варшаві, де буде оголошено переможців.
Для цього достатньо подати заявку на участь у конкурсі , відповідно до вимог та у терміни, визначені Положенням про Порядок проведення Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів.
Презентація 25 кращих проектів відбудеться у рамках щорічного Міжнародного форуму «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ», який пройде 14-15 травня 2015 року у Варшаві.
25 фіналістів Конкурсу отримають можливість презентації власного проекту для урядових та ділових кіл Польщі.
Для 5 переможців відкриються додаткові можливості щодо реалізації своїх проектів на території Республіки Польща.
Мета даного заходу - надати сприяння українському бізнесу при виході на європейський ринок.
Проект надсилати на електронну адресу: Konkurs@eucon.ua
Контактна інформація:
Відповідальна особа: Вакулік Олена
Тел./факс: +380 44 2380944, +380 44 2380413
e-mail: Konkurs@eucon.ua
Детальну інформацію про конкурс ви можете знайти на сайті компанії Міжнародний правовий центр «EUCON» WWW.EUCON.UA