На апаратній нараді: подбати про паливо на зиму і соціальний захист населення

Дата: 20.08.2014 09:33
Кількість переглядів: 14

18 серпня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, голови районної ради Олексія Авраменка, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Повідомивши про основний зміст великих нарад, проведених нещодавно керівництвом облдержадміністрації у Вінниці і Томашполі, голова райдержадміністрації Галина Григорівна Роспутна наголосила на необхідності прискорити роботу щодо підготовки проектно-кошторисної документації по переобладнанню опалювальних центрів комунальних установ району на альтернативні види палива. «Ситуація критична, бо ми не знаємо реальні обсяги природного газу, передбачені для нашого району на осінньо-зимовий період» - зауважила Г.Роспутна. З цього питання надали інформацію начальник відділу містобудування та архітектури В.Руденко, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Нечипорук, представник відділу освіти С.Кошелап. Прокоментували окремі аспекти цього питання перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник і голова районної ради О.Авраменко.
Під час наради розглядалия також питання: виконання завдань з упорядкування системи надання населенню адміністративних послуг (доповідав начальник відділу надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації І.Книжник); легілізації робочих місць та протидії використанню неоформленої найманої праці (доповідав заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації О.Мокринський); ходу дитячої оздоровчої кампанії в районі (доповідав начальник управління соціального захисту райдержадміністрації М.Богач).
Голова райдержадміністрації по кожному питанню порядку денного дала конкретні доручення, охарактеризувала суспільно-політичну ситуацію в країні, як дуже напружену у зв’язку з агресивною позицією Росії. «Ми повинні бути готовими до роботи у нестандартних умовах!» - підкреслила Г.Роспутна.