На Вінниччині всі системи життєзабезпечення працюють стабільно

Дата: 25.02.2014 14:42

Перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Максим Боровський провів робочу нараду із заступниками голови ОДА. На нараді були розглянуті питання, що стосуються забезпечення життєдіяльності регіону.
Максим Боровський повідомив про те, що незважаючи на ситуацію, яка залишається досить напруженою, всі системи життєзабезпечення області працюють стабільно. Подається тепло у всі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки. У штатному режимі працюють підприємства системи житлово-комунального господарства, школи, медичні заклади, фінансові установи, дитячі садки.
«Для нас найважливішим питанням є забезпечення стабільної роботи всіх систем життєзабезпечення області. На Вінниччині ситуація є контрольованою», – зазначив Максим Боровський. Він дав доручення профільним заступникам здійснити моніторинг стану справ у всіх галузях з метою коригування їх подальшої роботи.