ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область, Тульчинський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Надходження від військового збору до державного бюджету за 8 місяців поточного року платниками тульчинщини становить 4,486 млн грн.

Дата: 16.09.2015 16:35
Кількість переглядів: 16

Заступник міністра фінансів України Олена Макеєва повідомила, що військовий збір з грошового забезпечення в Україні буде продовжено на рік
"Військовий збір буде продовжено на рік, поки йде війна", - сказала Макєєва, відповідаючи на питання, чи буде продовжено дію військового збору.
Варто зазначити, Верховна Рада ввела 1,5% військовий податок 31 липня 2014 року.
Згідно із законом України № 548-VIII "ПРО внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції" визначення порядку обліку осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення, покладене на Кабінет Міністрів України.
Як сплачується військовий збір при нотаріальному оформленні спадщини?
Сплата військового збору у разі нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу майна, посвідчення договорів дарування чи видачі свідоцтв про право на спадщину здійснюється до нотаріального оформлення таких договорів
ДФСУ у підкатегорії 132.05 ЗІР відповіла, яким чином сплачується військовий збір у разі нотаріального оформлення об’єктів спадщини, посвідчення договорів купівлі – продажу нерухомого (рухомого) майна, договорів дарування.
Відповідно до п. 16 прим. 1 підрозділ 10 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – Кодексу) тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір.
Згідно з п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 Кодексу, зокрема фізична особа – резидент та фізична особа - нерезидент.
Об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені ст. 163 Кодексу (п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу), зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до якого включається:
  • частина доходу від операцій з нерухомим майном, розмір якого визначається згідно з положеннями ст. 172 - 173 Кодексу (п.п. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).
  • дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується згідно з розділом ІV Кодексу (п.п. 164.2.10 п. 164.2 ст. 164 Кодексу).
Ставка збору становить 1,5 відс. об’єкта оподаткування, визначеного п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу (п.п. 1.3 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу).
Разом з цим Законом України від 02 березня 2015 року № 211-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України», який набирає чинності з 13 березня 2015 року, п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розділу XX Кодексу доповнено п.п. 1.7 відповідного до якого звільняються від оподаткування збором доходи, що згідно з розділом IV Кодексу не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичної особи (не підлягають оподаткуванню, оподатковуються за нульовою ставкою).
Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 Кодексу (п.п. 1.4 п. 168).

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь