Нарада в райдержадміністрації: система «ProZorro» і антикорупційне законодавство

Дата: 07.02.2017 09:12

6 лютого 2017 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів нараду за участю голови районної ради Олексія Авраменка,Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і організацій, місцевих ЗМІ.

Розглядалися питання провадження системи державних закупівель «ProZorro» в районі (доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Шевчук), деякі питання антикорупційного законодавства і електронного декларування (доповідав провідний інспектор юридичного відділу райдержадміністрації Володимир Глізнєцов). Голова райдержадміністрації повідомив про засідання колегії облдержадміністрації та питання, які вона розглядала, підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання окремим учасникам наради.