Нарада в райдержадміністрації

Дата: 17.09.2014 08:58

15 вересня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю голови райдержадміністрації Г.Роспутної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, міського голови В.Весняного, районних ЗМІ.
Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14.08.2014 р. № 241 р «Про проведення у районі Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене – 2014» (доповідали начальник служби у справах дітей райдежадміністрації В.Поліщук і представник районної кримінальної міліції у справах дітей); 2) про стан виконання Закону України «Про санітарно-епідеміологічне благополучя населення» в частині поводження з побутовими відходами, недопущення забруднення навколишнього середовища в населених пунктах району (доповідав Тульчинський міський голова В.Весняний); 3) про стан виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», інших законодавчих документів (доповідав заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Мокринський); 4) про стан виконання заходів з тепло-, енергозбереження, з заготівлі паливних матеріалів в організаціях та установах району (доповідали головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації С.Уманець, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Нечипорук, начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Митрицан); 5) про розширення діяльності проекту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у Тульчинському районі (доповідала заступник начальника управління економіки райдержадміністрації О.Могилівська).
Підвела підсумки наради і визначила завдання по кожному з питань порядку денного голова райдержадміністрації. Зокрема, Г.Роспутна зобов’язала активізували роботу щодо переводу систем опалення ряду установ бюджетної сфери на альтернативні види палива, підготувати пічне опалення там, де воно збереглося, енергійніше займатися благоустроєм територіальних громад, населених пунктів, приділяти належну увагу санітарно-епідеміологічній ситуації в районі, постійно контролювати міграційний процес зі сходу та півдня України, надавати необхідну соціальну допомогу переселенцям, яких є на даний час 136 осіб (52 сім’ї, 55 дітей). «Важкі часи в Україні. Серйозні завдання у нас, але ми залучатимемо широку громадськість, підприємства і організації через профспілки до підтримки наших Збройних сил, соціальної адаптації переселенців з тимчасово окупованих територій» - сказала голова райдержадміністрації.