Дата: 16.05.2013 10:37

Електронний ключ для здачі звітності через Інтернет уже майже рік як можна отримати в податковій безкоштовно

Для забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису у Державній податковій службі України у травні минулого року створено акредитований центр сертифікації ключів. І хоча на разі ще використовуються різні варіанти подання звітності, перевага платниками, все-таки, надається електронній формі, яка безперечно, прискорює процес звітування, значно економить робочий час.
Для зручності платників, які перебувають на обліку у податковій інспекції Тульчинського району 17 травня 2013 року в приміщенні центру обслуговування платників податків представником акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби будуть надаватись послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.
З документами, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа можна ознайомитись на сайті: http://www.acskidd.gov.ua або зателефонувавши до ДПІ у Тульчинському районі за номером 6-50-40.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Тульчинському районі