Подаруймо дітям радість!

Дата: 29.08.2014 09:03

26 серпня 2014 року в м. Тульчині біля приміщення районного будинку культури районною організація Товариства Червоного Хреста та Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено благодійну акції «Подаруймо дітям радість!», метою якої є допомога у підготовці дітей з малозабезпечених багатодітних сімей до нового навчального року.
Під час проведення акції працював банк одягу від Товариства Червоного Хреста, який було поповнено жительками міста Глушко Н.І. та Ткач В.В. Усі надані речі будуть передані малозабезпеченим громадянам району. Окрім того, на зібрані кошти придбано канцтовари та передано їх учневі 1 класу НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3- гімназії м.Тульчин Ізмайлову Саші.