Президент розпочав державний візит до Держави Ізраїль

Дата: 22.12.2015 11:20

22-23 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко разом з дружиною здійснить державний візит до Ізраїлю.
У програмі візиту Глави Української держави зустріч з Президентом Ізраїлю Реувеном Рівліним та Прем’єр-міністром Беньяміном Натаньягу.
Також Петро Порошенко візьме участь у спеціальному пленарному засіданні ізраїльського Кнессету (Парламенту) та проведе зустріч з його Головою Юлієм Едельштейном. У рамках візиту також буде підписано низку двосторонніх документів.
Крім того, Президент зустрінеться з представниками ділових кіл Ізраїлю, вихідцями з України та волонтерами.
Також Петро та Марина Порошенки зустрінуться з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ, відвідають Храм Гроба Господнього, Меморіальний комплекс Голокосту «Яд Вашем», гору ім.Т.Герцля та «Гай націй».