Про відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання і охолодження молока

Дата: 27.07.2015 10:04
Кількість переглядів: 16

Управління агропромислового розвитку Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що пунктом 1.4 «Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств області на 2011-2015 роки» (зі змінами, внесеними рішенням № 927 обласної Ради 39 сесії 6 скликання від 14 липня 2015 року), затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання і охолодження молока.
Часткове відшкодування витрат на установки здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою в поточному році для власного користування нову установку індивідуального доїння або холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва за умови утримання у своєму господарстві 5 (п’ять) і більше ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів молочного напряму продуктивності, в розмірі 50 % вартості, але не більше як 5000 гривень за одиницю.
Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат на установку один раз на 5 років.
Для виплати часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року Департаменту агропромрозвитку облдержадміністрації (м.Вінниця, вул.. Соборна 15а, 3-й поверх) наступні документи:
  1. довідку, видану сільською, селищною чи міською радою про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;
  2. копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;
  3. копії платіжних документів та технічної документації на установку;
  4. копії паспорта особи і довідки про відкриття поточного рахунка в банку та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).
Подані відповідно до вищезазначених пунктів документи розглядаються в порядку черговості їх надходження.