Проти ворожнечі та сепаратизму

Дата: 01.08.2014 10:56

Голова райдержадміністрації Галина Григорівна Роспутна 31 липня 2014 року провела робочу зустріч з представниками районних національно-культурних та релігійних громад за участю керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, в заході взяли участь голова Громадської ради при райдержадміністрації, голова районної громадської організації «Дім Польський» В.Бондар, протоієрей Тульчинської єпархії УПЦ МП о.Роман (Рудаков) та ін. Були обговорені ряд суспільно важливих питань, в т.ч. про інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо недопущення проявів ксенофобії, сепаратизму, міжрелігійної ворожнечі та будь-яких конфліктів на міжрелігійному та національному підгрунті, про інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо третьої хвилі часткової мобілізації до Збройних Сил України.
Учасники заходу критично оцінили ефективність державного менеджменту в даному напрямку, прийшли до висновку, що серйозних підстав для виникнення місцевих конфліктів на національному чи релігійному грунті немає. Голова райдержадміністрації закликала всіх до порозуміння, взаємотерпимості, толерантності та патріотизму у важкий для України час.