Проведено апаратну нараду в райдержадміністрації

Дата: 26.02.2018 16:28

26 лютого 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, керуючого справами виконавчого апарату Тульчинської районної ради Віталія Вільчинського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.

Голова райдержадміністрації оголосив перелік питань, які винесені на порядок денний наради. Про підсумки колегії служби у справах дітей облдержадміністрації доповів начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Віталій Поліщук. Про стан готовності сільськогосподарських підприємств району до весняно-польових робіт доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник.

Голова райдержадміністрації підвів підсумки наради, визначив конкретні завдання посадовцям.