Тульчинщина святкувала 140-у річницю від дня народження М.Д. Леонтовича

Дата: 11.12.2017 16:29

Відповідно до затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 04 грудня 2017 року № 399 заходів з нагоди відзначення 140-ої річниці від дня народження М.Д. Леонтовича в Тульчинському районному будинку культури 8 грудня 2017 року відбулася театралізована концертна програма «Ми горді тим, що жив він в Тульчині» за участі кращих колективів аматорського мистецтва Тульчинського районного будинку культури, Тульчинського училища культури та Тульчинської дитячої музичної школи серед яких народна хорова капела Миколи Леонтовича районного будинку культури, народний хор училища, народний інструментальний ансамбль «Арката». У виконанні хорових колективів та ансамблів в програмі звучали пісні в обробці композитора періоду його перебування на Тульчинщині.

Режисерами програми виступили Станіслав та Любов Прилипки.

В урочистостях з нагоди святкування ювілею М.Д. Леонтовича прийняли участь заступник голови Вінницької обласної ради Кременюк М.В., начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Городинський С.С., голова райдержадміністрації Підболячний М.В., заступник голови райради Григорьєва Н.І., Тульчинський міський голова Весняний В.М.