Валерій Коровій відвідав Тульчин у День міста

Дата: 19.09.2016 12:58

17 вересня 2016 року м. Тульчин відзначало свій 409-й день народження. З нагоди Дня міста в Тульчин з м. Вінниці завітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська, голова районної громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василь Подолян та інші поважні земляки мальовничої Тульчинщини. В супроводі голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, Тульчинського міського голови Валерія Весняного гості взяли участь у відкритті пам’ятного знаку «Я люблю Тульчин», урочистому піднятті прапора міста на площі М.Леонтовича, місцевих урочистостях з нагоди Дня міста в районному будинку культури, які закінчилися гарним тематичним концертом. Родзинкою мистецького дійства був театралізований пролог, присвячений видатним історичним постатям, які проживали чи відвідали Тульчин у далекому минулому.