Відбулося засідання колегії райдержадміністрації з важливих питань

Дата: 19.08.2016 15:58

19 серпня 2016 року в м. Тульчині голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів засідання колегії райдержадміністрації за участю міського, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районної ради, комунальних ЗМІ та ін. Розглянуто наступні питання порядку денного: 1) про підсумки соціально-економічного розвитку району за І-е півріччя 2016 року (доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник); 2) про виконання бюджету району за 7 місяців поточного року (виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Шевчук); 3) про заходи з питань оборонної роботи та підвищення рівня антитерористичної та протидиверсійної роботи (доповідали заступник районного військового комісара Роман Сватко, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач).
У вступному слові голова райдержадміністрації привітав усіх присутніх зі святом Преображення Господнього, побажав миру, спокою і Божого благословіння, оголосив порядок денний, прокоментував теми і наголосив: «Мусимо чітко усвідомлювати, що на всі ризики і виклики маємо реагувати вчасно і ефективно!»
За підсумками засідання керівник району дав конкретні доручення відповідним посадовим особам з питань, що розглядалися на колегії.