Відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2016 14:55

З нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення 18 березня 2016 року в актовій залі комунального підприємства по управлінню будинками відбулись урочисті заходи.

Працівників комунальної галузі з професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник та заступник Тульчинського міського голови Олександр Гнатюк, кращих працівників галузі нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації та облради, грамотою Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації та обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості і побутового обслуговування населення, грамотами, подяками та грошовими винагородами райдержадміністрації та райради, міської ради.