Запитання та відповіді Копіївської громади щодо змін в пенсійному забезпеченні

Дата: 05.02.2018 16:56

2 лютого 2018 року у с. Копіївка Тульчинського району Вінницької області відбувся схід села. Серед запрошених на схід села була й заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алла Авраменко.
Під час зустрічі з жителями села Копіївка Алла Авраменко розповіла про зміни в пенсійному забезпеченні після прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій», ознайомила з переліком необхідних документів для призначення пенсій.
Також, акцентувала увагу присутніх на питання легалізації заробітної плати. Пояснила залежність розміру пенсії від наявного страхового стажу, який, в свою чергу, залежить від сплати страхових внесків.
Крім того, заступник начальника присутнім повідомила про можливість добровільної участі в системі загальнообов‘язкового пенсійного страхування, про можливості та переваги дистанційного отримання послуг завдяки веб-порталу Пенсійного фонду України.
Наприкінці свого виступу, фахівець Пенсійного фонду відповіла та запитання, які цікавили учасників зустрічі.