Жнива розпочалися!

Дата: 10.07.2013 10:03

Для хліборобів нашого району настав найважливіший період - збирання вирощеного врожаю. Жнива-2013 року - стартували! Всього ранньої групи зернових по всіх категоріях господарств треба зібрати 20 931 га. Першими в жнивні загінки вийшли хлібороби сільгосппідприємств Богданівки, Ульянівки, Дранки та ТОВ “Агрокомплекс “Зелена долина”. Скошено і обмолочено 637 га площ ячменю, намолочено 1959 тонн зерна. Середня врожайність ячменю - 30,7 ц.
Збирання хліба розпочали і фермери району. Начальник управління агропромислового розвитку району О.Паламар побував на полях Богданівки та Клебані, а також відвідав СФГ “Господар” с.Тарасівки, де вправні комбайнери, які працюють на “Єнісеї-1500”, О.Ольхович та О.Мазур завершували обмолот 20-гектарної площі ячменю. Фото без описуГолова фермерського господарства, голова асоціації фермерів району Юрій Кішик задоволений врожаєм нинішнього року. Але головною проблемою для нього, як і для його друзів-фермерів, залишається вдало реалізувати вирощене, аби мати фінансування для закладання основи на майбутній рік.