Зустріч з місцевими виробниками хліба

Дата: 20.03.2015 11:05

19 березня 2015 року відбулася зустріч голови РДА Миколи Підболячного з місцевими виробниками хліба та хлібобулочних виробів. Голова райдержадміністрації відмітив, що за даними моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари відбулося зростання цін на хліб, що викликає серйозний привід для занепокоєння. Адже в цій ситуації найбільш постраждають пенсіонери та малозабезпечені категорії населення.
За інформацією виробників, основними причинами підвищення оптово-відпускних цін на хліб є зростання цін на борошно, енергоносії, пальне.
Під час обговорення ситуації на ринку хліба була досягнута домовленість про збільшення обсягів виробництва «соціального» хліба простої рецептури та постачання його в торгову мережу району по ціні 5,50 грн. за буханку.