Розпорядження №51 «Про робочу групу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та ліквідації стихійної торгівлі на ринках району»
Рік: | 2021 рік |
Місяць: | Березень |
Тип документу: | Розпорядження |
Дата: | 13.03.2020 |
Номер документу: | 51 |
Назва документу: | Про робочу групу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та ліквідації стихійної торгівлі на ринках району |
Прикріплені файли: |
Розпорядження
від 13 березня 2020 № 51
Про робочу групу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та ліквідації стихійної торгівлі на ринках району
Керуючись пунктом 9,10 статті 25, статті 30 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р, зареєстрованого за №9919/5/1-20 від 10.03.2020 року у зв’язку із загрозою поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та з метою запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом:
1. Затвердити склад робочої групи з питань запобігання занесенню та поширенню на території Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та ліквідації стихійної торгівлі на ринках району.
2. Робочій групі провести заходи для ліквідації стихійної торгівлі та відстежувати прояви спроб її відновлення.
3.Перевірки проводити щоденно з 5 години ранку.
4. Про результати роботи робочої групи повідомляти щоденно.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови районної
державної адміністрації Олег Боровський