Перевірка готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років
Дата: 10.10.2019 16:53
Кількість переглядів: 247
Моніторинговою групою під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, за участю начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури Миколи Шевчука, протягом 9 та 10 жовтня 2019 року здійснено об’їзд освітянських закладів району з питання перевірки готовності до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Керівника закладів ЗЗСО та ЗДО доручено взяти на особливий контроль якість технічної підготовки котелень, забезпечити своєчасну пускову та передпускову підготовку газового обладнання котелень (паливних) до роботи в осінньо-зимовий період.