Вшанування військовослужбовців Збройних Сил України військової частини А1424
Дата: 11.10.2019 12:28
Кількість переглядів: 595
Напередодні свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва голова Тульчинської районної державної адміністрації Віталій Чуба разом з керуючим справами виконавчого апарату районної ради Віталієм Вільчинським, начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації Валентиною Плаксій відвідали військову частину А1424, де відбулося урочисте шикування військовослужбовців. З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова райдержадміністрації Віталій Чуба та нагородив почесними грамотами особовий склад за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди свята Дня захисника України та Дня Українського козацтва.