Міні-ярмарок вакансій
11.10.2019 року Тульчинською районної філією Вінницького ОЦЗ проведений міні-ярмарок вакансій з представником Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», яку відвідали 25 безробітних.
При зустрічі старший інспектор з кадрів Андрушко Інна (067 231 24 47) запропонувала запрошеним працевлаштування за професіями : дефростатник молочної продукції, оператор лінії у виробництві харчової продукції, слюсар – електрик з ремонту електроустаткування ІІІ розряду, водій автотранспортних засобів категорії С, С1. Також будуть розглянуті анкети для подальшого працевлаштування на посаду бухгалтера для роботи в програмі 1с Бухгалтерія.
Учасників заходу ознайомили з графіком роботи підприємства, про робочі та вихідні дні , розмір заробітної плати (від 8000 грн. до 12000 грн.), гарантований соціальний пакет.
В ході заходу 10 безробітних виявили бажання завітати на підприємство для проходження співбесіди та ознайомлення із специфікою виробництва .