Привітали учасників АТО і автора поетичної книги «На Вас зачекались»
В рамках відзначення Дня захисника України в Тульчинській центральній районній бібліотеці 10 жовтня 2019 року відбулася зустріч з учасниками АТО Васютою Русланом, Бешинським Денисом, Цвігуном Віталієм учнівської молоді ЗОШ № 1 І –ІІІ ступенів, які є користувачами відділу обслуговування юнацтва.
Під час зустрічі було презентовано збірку поезій Наталії Погребняк «На Вас зачекались». Дана збірка випущена за підтримки народного депутата України Лариси Білозір.
Лунали спогади учасників бойових дій на сході України, поезія та музичні номери у виконанні тріо – дівчат зразкового музичного театру «Росинка» районного Будинку культури (керівник Кобцева Г.Ю.).
З вітальним словом та подякою виступили помічник народного депутата Галина Лозінська, голова районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» Юрій Хмелевський та директор Тульчинської центральної районної бібліотеки Віра Вігуржинська.