Відбулося вшанування Українського козацтва з урочистою святковою ходою центром м. Тульчина

Дата: 15.10.2019 11:16

14 жовтня 2019 року, з нагоди Дня Українського козацтва та Дня захисника України відбулося вшанування Українського козацтва біля монументу «Велика сталь» і козацького хреста (с. Кинашів) за участю голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, представників громадських формувань Українського козацтва, ветеранів АТО (ООС), державних службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування тощо.

Далі учасники зібрання святковою ходою рушили по центральній вулиці м. Тульчина з державними та громадськими прапорами до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО (ООС).