Районні урочистості та концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва
14 жовтня 2019 року в Тульчинському РБК відбулися районні урочистості та тематична концертна програма з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва за участю народного депутата України Лариси Білозір, голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного.
Учасникам АТО(ООС), ветеранам і військовослужбовцям Збройних сил України, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, громадським козацьким активістам були вручені Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради, Тульчинської міської ради ОТГ. Всі вітали наших захисників!
Для учасників урочистого зібрання прозвучав святковий тематичний концерт у виконанні місцевих майстрів мистецтв.