Пояс чемпіона Міжнародного турніру «PRIDE» - у Тульчині!
26-27 жовтня у місті Луцьк відбувся Міжнародний традиційний турнір з бойових мистецтв " PRIDE". В аматорській частині змагань прийняли участь близько 200 учасників з України та інших країн. На даному турнірі тульчинські бійці здобули 5 нагород: 2 золоті , 1 срібну та 2 бронзові.
27 жовтня в рамках вищезгаданого турніру пройшли Міжнародні професійні змагання зі змішаних єдиноборств ММА, учасниками яких стали бійці клубу «Гепард» Дєдов Олександр та Сакал Вадим.
Вадим Сакал зустрівся в октагоні з представником Італії. У другому раунді принципового чемпіонського поєдинку шляхом технічного нокауту наш спортсмен зумів здобути перемогу та завоювати пояс Чемпіона Міжнародного турніру "PRIDE ".
Новоспечений чемпіон отримав слова вдячності від голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, який привітав володаря поясу з перемогою та побажав нових спортивних здобутків.