Позачергове проведення Комісії з питань захисту прав дитини
30.10.2019 року, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено життєво важливі питання, що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: щодо влаштування дітей, які позбавленні батьківського піклування до прийомної сім’ї та влаштування до Комунального некомерційного підприємства «Тульчинського обласного спеціалізованого будиночку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної»
За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.